Konuşan Tom Havuzda

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 133 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Outfit7
Konuşan Tom Havuzda mobil uygulaması sizlere eğlence dolu bir mobil oyun deneyimi yaşatıyor.

IOS mobil cihazınızın yeni eğlence dolu oyunu Konuşan Tom Havuzda oyunu ile tanışın. Havuzda eğlenceli dakikalar geçirmek için Konuşan Tom Havuzda mobil oyununa başvurabilirsiniz. Outfit7 stüdyosu tarafından geliştirilerek oyuncuların beğenisine sunulan bu renkli oyunda bulmacaları bulup, eşleştirmeleri doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. 

Anahtarlar kazanmak için seviyeleri tamamlayın ve sonra hayallerinizdeki su parkının kilidini açmak için gerekli çalışmalara başlayın. Heyecan verici su parkı macerasında Konuşan Tom, Konuşan Angela, Konuşan Hank, Konuşan Benn ve Konuşan Ginger'e katıl. Korsanlar, ejderhalar ve daha fazlasıyla dolu dünyalar oyuncuları bekliyor. Sizde bu eğlenceden geri kalmayın. Bu, havuz partisinde son nokta burasıdır. Sektir, sıçrat, oyna ve gelmiş geçmiş en büyük su parkını inşa edin. 

Zorlu engellerle dolu 270'i aşkın heyecan verici seviyenin bulunduğu Konuşan Tom Havuzda mobil oyunu ile renkli eğlencenin yeni adresine sizde dahil olun her seviyede ayrı ayrı heyecanlar ve sürprizler sizleri bekliyor. Sizde havuzdan çıkmayın ve eğlenceli bulmacaları çözerek başarınızı ikiye katlayın. 

Konuşan Tom Havuzda indir
DİĞER SÜRÜMLER